Ученице наше школе из класе мр Бојане Пантелић-Петровић, Анастасија Кочоски и Александра Кокир, наступиле су у петак, 22. маја 2026. године, на Јавном часу клавирског одсека Музичке школе „Исидор Бајић“ у Новом Саду. 🎹✨


Ученице наше школе из класе мр Бојане Пантелић-Петровић, Анастасија Кочоски и Александра Кокир, наступиле су у петак, 22. маја 2026. године, на Јавном часу клавирског одсека Музичке школе „Исидор Бајић“ у Новом Саду. 🎹✨


У среду, 10. јуна 2026. године, у школском дворишту одржан је још један у низу …