Основна музичка школа

"Теодор-Тоша Андрејевић"

Јавни час клавирског одсека у Новом Саду

Ученице наше школе из класе мр Бојане Пантелић-Петровић, Анастасија Кочоски и Александра Кокир, наступиле су у петак, 22. маја 2026. године, на Јавном часу клавирског одсека Музичке школе „Исидор Бајић“ у Новом Саду. 🎹✨

Погледај такође

Одржан годишњи концерт ученика у дворишту школе

У среду, 10. јуна 2026. године, у школском дворишту одржан је још један у низу …

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *