Резултати пријемног испита

Поштовани родитељи, објављујемо резултате пријемног испита за упис ученика у припремни и први разред Основне музичке школе „Теодор-Тоша Андрејевић“ у Руми и издвојеним одељењима у Иригу, Старој Пазови, Пећинцима и Инђији. За све ученике који до сада нису похађали нашу школу, на упис је потребно донети извод из матичне књиге рођених и попунити пријаву, картон ученика и сагласност за фотографисање, који се налазе на следећем линку: https://muzickaskolaruma.edu.rs/za-roditelje/ . За ученике који су похађали припремни разред документа већ постоје у школи и није их потребно поново попуњавати. Датум и време уписа објављени су у табели са резултатима. Уписи се обављају у матичној школи у Руми у понедељак и уторак, 24. и 25. јуна. Све додатне информације можете добити путем телефона 022/474-042.

Ученици наше школе похађали Семинар кларинета у Сомбору

Ученици 2. и 3. разреда кларинета из класе наставника Далибора Лукина, похађали су Семинар кларинета …