Ученици на јавним часовима показали своје знање из првог полугодишта
У ОМШ „Теодор-Тоша Андрејевић“ у Руми у различитим терминима одржани су јавни часови класа, као и ученика солфеђа и на тај начин ученици су показали своје знање које су стекли током првог полугодишта.