Основна музичка школа

"Теодор-Тоша Андрејевић"

Четири награде за ученике кларинета на Међународном такмичењу

Ученици кларинета из класе наставника Далибора Лукина освојили су три прве (од којих један лауреат) и једну другу награду на Међународном такмичењу, одржаном у Београду 23. фебруара 2025. године. Честитамо ученицима, наставнику Далибору и клавирском сараднику Милошу на оствареним изузетним резултатима! ❤

Погледај такође

Анастасија Кочоски освојила прву награду на онлајн такмичењу у Загребу

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *