Одржан Новогодишњи концерт ученика издвојеног одељења у Старој Пазови

Ученици Музичке школе Теодор Тоша Андрејевић из Руме издвојеног одељења у Старој Пазови, извели 15.12.2021. године полугодишњи концерт у холу Позоришне сале у Старој Пазови, на коме су показали завидан ниво умећа. На концерту је наступило 15 ученика са око двадесет тачака. Од инструмената су били заступљени управо они смерови које деца могу похађати у издвојеном одељењу у Старој Пазови: клавир, флаута, хармоника и виолина.

Публика је имала прилику да ужива како у популарним мелодијама, тако и у најпознатијим примерима класичне музике, затим поп и камерне музике. Наставница виолине Ана Зорић изјавила је да је задовољна трудом и радом ученика у протеклој години.

Пажљиво праћени и срдачним аплаузима поздрављени наступили су ученици на четири инструмента. Присутни су засигурно уживали у овој вечери и са нестрпљењем очекују неки од наредних концерата вредних и талентованих ученика. (извор: Радио ТВ Стара Пазова)