На Пролећном концерту најперспективнијих ученика саксофона из Србије одржаном 9. априла 2022. године у УК Пароброд наступио је ученик наше школе Марко Миличевић из класе наставника Ђорђа Вујичића. Клавирски сарадник била је наставница Катарина Ракановић.
ОМШ "Теодор-Тоша Андрејевић"