Основна музичка школа

"Теодор-Тоша Андрејевић"

Наступ наших ученика на свечаној додели признања у општини Пећинци

Ученици наше школе учествовали су 30.08.2022. године на свечаној додели признања и новчаних награда најбољим ученицима у општини Пећинци. Наступили су ученици тамбуре, Матеј и Андреј Станисављевић, из класе наставника Дејана Ћирковића и Вељко Плавшић, ученик хармонике из класе наставника Николе Пантелића.

Погледај такође

Одржан годишњи концерт ученика у дворишту школе

У среду, 10. јуна 2026. године, у школском дворишту одржан је још један у низу …

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *