Хор ОМШ „Теодор-Тоша Андрејевић“ учествовао у петак, 16.12.2022. године на Концерту промоције зборника „Светогорац“ у Музеју Срема у Сремској Митровици. Диригент хора је наставница Исидора Скуратовић. Захваљујемо се организаторима на позиву и прелепој вечери. ![]()
![]()
![]()
Погледај такође
Одржан годишњи концерт ученика у дворишту школе
У среду, 10. јуна 2026. године, у школском дворишту одржан је још један у низу …
ОМШ "Теодор-Тоша Андрејевић"