Одржан Новогодишњи концерт ученика у Пећинцима

У понедељак, 18. децембра, пећиначко одељење музичке школе „Теодор-Тоша Андрејевић“ одржало је целовечерњи традиционални Новогодишњи концерт поводом наступајућих празника, а цео програм и репертоар осмишљен је и биран у празничном духу. Представили су се ученици са свих одсека који се могу похађати у пећиначкој музичкој школи: гитара, тамбура, хармоника и клавир. Младим солистима се придружио и велики хор састављен од свих ученика школе, а посебно изненађење на овом концерту био је и новооформљени женски хор.Овим концертом ученици музичке школе привели су прво полугодиште крају, које су завршили са одличним успесима.

Промоција хармонике одржана у Вогњу

Наставник хармонике, Никола Пантелић, одржао је промоцију свог инструмента у уторак, 14. маја 2024. године …