Основна музичка школа

"Теодор-Тоша Андрејевић"

Одржан Новогодишњи концерт ученика у Пећинцима

У понедељак, 18. децембра, пећиначко одељење музичке школе „Теодор-Тоша Андрејевић“ одржало је целовечерњи традиционални Новогодишњи концерт поводом наступајућих празника, а цео програм и репертоар осмишљен је и биран у празничном духу. Представили су се ученици са свих одсека који се могу похађати у пећиначкој музичкој школи: гитара, тамбура, хармоника и клавир. Младим солистима се придружио и велики хор састављен од свих ученика школе, а посебно изненађење на овом концерту био је и новооформљени женски хор.Овим концертом ученици музичке школе привели су прво полугодиште крају, које су завршили са одличним успесима.

Погледај такође

Две друге награде за ученике клавира из Старе Пазове

Наши вредни ученици клавира из Старе Пазове освојили су две друге награде на 16. клавирском …