У суботу, 2. марта 2024. године у холу Културног центра „Брана Црнчевић“ у Руми, одржан је Јавни час ученика са одсека гитаре из Руме и издвојених одељења. Наступили су ученици из класа наставника Милоша Марића, Тијане Стојић, Матије Колаковића, Јована Синђића, Јована Јаковљевића и Уроша Божиловића. ![]()
Погледај такође
Одржан годишњи концерт ученика у дворишту школе
У среду, 10. јуна 2026. године, у школском дворишту одржан је још један у низу …
ОМШ "Теодор-Тоша Андрејевић"