Одржан Концерт виолиниста у Руми

У среду, 13. марта 2024. године, у Културном центру „Брана Црнчевић“ у Руми, одржан је Концерт виолиниста у организацији Гудачке секције Војводине. Наступили су ученици из четири музичке школе – Основна музика школа Кањижа, МШ „Петар Кранчевић“ Сремска Митровица, МШ „Јосип Славенски“ Нови Сад и ОМШ „Теодор-Тоша Андрејевић“ Рума. Захваљујемо се Гудачкој секцији Војводине на организацији и неговању оваквих дивних догађаја, где ученици и наставници кроз дружење могу да размене своја искуства и стекну нова знања. Радујемо се неком наредном концерту, а до тада, уживајте у фотографијама које ће пренети бар део атмосфере са синоћног концерта.