Основна музичка школа

"Теодор-Тоша Андрејевић"

Наставница Милица Огњановић проглашена за најбољег наставника, а њени ученици освојили су четири награде на „Фестивалу гудача“

Наши вредни виолинисти освојили су три прве и једну другу награду на Фестивалу гудача, а наставница Милица Огњановић проглашена је за најбољег наставника за ниже музичке школе! Честитамо! 😊🎶🥰

Погледај такође

Одржан годишњи концерт ученика у дворишту школе

У среду, 10. јуна 2026. године, у школском дворишту одржан је још један у низу …

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *