Основна музичка школа

"Теодор-Тоша Андрејевић"

Учешће на Концерту победника фестивала у Сремској Митровици

Ученица 5. разреда клавира, Анастасија Кочоски, из класе мр Бојане Пантелић-Петровић, наступила је на концерту победника „Sirmium Music Festa“, који је одржан у Сремској Митровици 4. маја 2026. године.

Својим наступом је још једном потврдила свој музички таленат и посвећеност. 🎶♥️

Погледај такође

Одржан годишњи концерт ученика у дворишту школе

У среду, 10. јуна 2026. године, у школском дворишту одржан је још један у низу …

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *