У периоду од 4. до 8. маја 2026. године у ОМШ „Теодор-Тоша Андрејевић“ у Руми обележена је Недеља сећања и заједништва. Активности у току недеље биле су усмерене на развој вредности, на неговање културе, емпатије, толеранције и поштовања. ♥️
Погледај такође
Одржан годишњи концерт ученика у дворишту школе
У среду, 10. јуна 2026. године, у школском дворишту одржан је још један у низу …
ОМШ "Теодор-Тоша Андрејевић"