У периоду од 4. до 8. маја 2026. године у ОМШ "Теодор-Тоша Андрејевић" у Руми обележена је Недеља сећања и заједништва. Активности у току недеље биле су усмерене на развој вредности, на неговање културе, емпатије, толеранције и поштовања. ♥️