Одржан концерт „Доживи свет чулом слуха“

Други концерт у организацији ОМШ “Теодор-Тоша Андрејевић” у сарадњи са другим културним и друштвеним институцијама у општинама Рума, Пећинци и Стара Пазова, одржан је 20. октобра 2021. године у 13 часова у Културном центру Рума, и део је пројекта ОМШ “Теодор Тоша Андрејевић” под називом “Без граница – музика као инструмент инклузије” који је подржао Покрајински секретаријат за образовање, прописе, управу и националне мањине.

У питању је концерт клавирске музике намењен особама са оштећењем чула вида. Сарадници у организацији и реализацији концерта су Културни центар Рума и Међуопштинска организација слепих и слабовидих Рума. Извођачи: Клавирски дуо “2Г” – Нина Кобаш и Душанка Гавриловић.