Одржан концерт „Звуци једнаких“

Основна музичка школа “Теодор Тоша Андрејевић” у сарадњи са другим културним и друштвеним институцијама у општинама Рума, Пећинци и Стара Пазова, организовала је концерте намењене деци и младима са потешкоћама у учењу и учешћу, као и особама из друштвено осетљивих група.

Први концерт “Звуци једнаких”, одржан је 20. октобра 2021. године у Културном центру Рума, са почетком у 12 часова. Овај концерт Музичка школа организовала је заједно са Културним центром Пећинци у оквиру њиховог пројекта “Заједно у ритму на селу – класична музика у цртаном филму” који је подржао Покрајински секретаријат за културу, јавно информисање и односе са верским заједницама. Концерт је намењен деци и младима са сметњама у развоју, са територија општина Пећинци и Рума. У реализацији концерта учествовали и Културни центар Рума, Центри за социјални рад Пећинци и Рума, Дневни боравак за децу и младе са сметњама у развоју Суботиште и Рума, Црвени крст Рума, Служба за односе с јавношћу Пећинци и Служба за односе с јавношћу Рума. Извођачи су били наставници и ученици музичке школе са гостима.

Промоција Музичке школе у ОШ „Иво Лола Рибар“ у Руми

Наш наставник кларинета, Далибор Лукин, посетио је данас 19.4.2024. године, ОШ „Иво Лола Рибар“ у …