Дувачки одсек одржао је свој јавни час 02.11.2021. године у ОМШ „Теодор-Тоша Андрејевић“ у Руми. Представили су се ученици флауте, кларинета и саксофона из класе професора Тање Минов и Ђорђа Вујичића, а клавирски сарадник био је Милош Андрић.
Погледај такође
Одржан годишњи концерт ученика у дворишту школе
У среду, 10. јуна 2026. године, у школском дворишту одржан је још један у низу …
ОМШ "Теодор-Тоша Андрејевић"