Основна музичка школа

"Теодор-Тоша Андрејевић"

Јавни час дувачког одсека

Дувачки одсек одржао је свој јавни час 02.11.2021. године у ОМШ „Теодор-Тоша Андрејевић“ у Руми. Представили су се ученици флауте, кларинета и саксофона из класе професора Тање Минов и Ђорђа Вујичића, а клавирски сарадник био је Милош Андрић.

Погледај такође

Одржан годишњи концерт ученика у дворишту школе

У среду, 10. јуна 2026. године, у школском дворишту одржан је још један у низу …

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *