Милана Јанчић носилац Светосавске повеље

Председница Општине Рума, Александра Ћирић, доделила је 27.01.2022. године у Културном центру „Брана Црнчевић“ награде ученицима основних и средњих школа са територије румске општине који су носиоци „Светосавске повеље“ у 2021/2022. години. Ове године награђено је 16 најбољих ученика, а међу њима се нашла и ученица ОМШ „Теодор-Тоша Андрејевић“ у Руми, Милана Јанчић.

Милана је одговорна, савесна и успешна ученица, одличан ђак у музичкој и основној школи, освајач бројних медаља на спортским такмичењима, бројним међународним и републичким такмичењима из клавира, солфеђа, теорије музике, постигла је највише резултате на такмичењима из српског језика, те је заслужан носилац овогодишње Светосавске повеље. Честитамо од срца и желимо јој да и у будућности ниже овако феноменалне успехе и настави да буде успешна као и до сада.

Пријаве за полагање пријемног испита за упис у основну музичку школу су у току

Поштовани родитељи, отворене су пријаве за полагање пријемног испита за упис у основну музичку школу …