Директор школе поклонио књиге носиоцу Светосавске повеље

Директор ОМШ „Теодор-Тоша Андрејевић“ у Руми, Дарко Ђокић, поклонио је овогодишњем носиоцу Светосавске повеље, Милани Јанчић, две вредне књиге које ће јој бити од велике користи у даљем школовању.

Директор је похвалио њено залагање у музичкој школи и пожелео јој да и у будућем школовању настави да ниже успехе као и до сада. Истакао је како је ово прва Светосавска повеља која је додељена испред Музичке школе и нада се да ће и у будућности имати овако успешне ученике који ће својим трудом и радом заслужити ово вредно признање.

Наша изузетно талентована ученица, Милана Јанчић, поред великих успеха у области музике веома је активна и у области спорта, а упоредо и одличан ученик са 5.00 успехом и у ОШ „Душан Јерковић“ у Руми. Награде које је остварила у току свог школовања су: