Основна музичка школа

"Теодор-Тоша Андрејевић"

Концерт „Мамама на дар“

Поводом 8. марта ученици и наставници наше школе из издвојеног одељења у Пећинцима и Културни центар Пећинци организују поклон концерт „Мамама на дар“. Концерт ће се одржати у четвртак, 10. марта са почетком у 17 часова у холу Културног центра у Пећинцима. Дођите да заједно уживамо! ❤

Погледај такође

Одржан годишњи концерт ученика у дворишту школе

У среду, 10. јуна 2026. године, у школском дворишту одржан је још један у низу …

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *