Одржан концерт „Мамама на дар“ у Пећинцима

У четвртак, 7. марта 2024. године, у сусрет Дану жена, традиционално је одржан концерт Основне музичке школе „Теодор-Тоша Андрејевић“ у холу Културног центра Пећинци. Већ четврту годину за редом, мали музичари са простора пећиначке општине приређују свечаност намењену свим мајкама, бакама, сестрама и пријатељицама. На концерту су наступили сви ученици из класе клавира, наставнице Браниславе Трифуновић, док су специјални гости били самоуки музичар Јован Катић из Никинаца и гитариста Павле Крстић из Брестача. Поред популарних и класичних нумера извођених на клавиру, поједини ученици су показали своје умеће и у рецитовању и у певању. Целокупан утисак употпунила је изложба Ликовне секције Културног центра Пећинци, коју води наставница Весна Луковић. Изложба, постављена специјално за концерт Мамама на дар, састојала се из радова рађених на теме женских фигура, пролећа и природе.